Nowoczesna pościel dla noworodka

Home : Blog : Nowoczesna pościel dla noworodka
Nowoczesna pościel dla noworodka

Pościel dla noworodka jest jednym z najważniejszych akcesoriów w pierwszych tygodniach i miesiącach życia. Czy wiecie, że główka niemowlaka porusza się razem z małym ciałkiem? Tak ruch następuje w jednej linii. Jest niezwykle wrażliwa na każdy ruch, dlatego tak ważna jest stabilizacja mięśni małego człowieczka. Gdzie szukać najwłaściwszych poduszek dla niemowlaka? Renomowane sklepy on – line, które oferują klientom bio akcesoria dla niemowlaków pomogą Tobie wybrać najlepszą poduszkę. Kupując poduszkę pomyśl o kocyku lub pościeli dla swojego maluszka.

Co polecają mamy przyszłym mamom?

Bez problemu znajdziesz kocyk minky w odpowiedniej kolorystyce i rozmiarze, jaki potrzebujesz. Warto wiedzieć, że standardowy rozmiar takiego otulacza to 75×100. A z kolei mniejsze kocyki w rozmiarze 50×75 doskonale pasują do wózków gondolowych. Na zimę warto zainwestować kocyk minky z ociepliną antyalergiczną lub mocno ocieplane. Na sezon wiosna – lato lepiej sprawdza się kocyki typu light bez ociepliny. Kocyk minky zapewnia twojemu dziecku komfort i ciepło. A jego elastyczność pozwala na tworzenie ciekawych kompozycji i kombinacji. Pamiętaj, że oryginalne koce posiadają certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Masz wtedy pewność, że do produkcji koca nie zostały wykorzystane środki chemiczne.

Czym charakteryzuje się oryginalny kocyk minky?

To przemiły w dotyku koc polarowy, który składa się z włókien polarowych. Polar zyskał uznanie nie tylko maluchów i kochających matek, ale także wszystkich członków rodziny bez względu na wiek. Polar oddycha, bardzo szybko schnie i jest niezwykle elastyczny. Elastyczność przydaje się wtedy, gdy maluch rośnie, a koc może być nadal użytkowany przez kolejne miesiące.

https://www.cosycott.pl/komplet-poscieli-do-lozeczka