Kolorowanki „Psi Patrol”

Home : kolorowanki : Kolorowanki bajki : Kolorowanki „Psi Patrol”

Psi Patrol – popularny serial animowany produkowany przez producentów z Kanady od roku 2013. Nic więc dziwnego, że szukacie kolorowanek „Psi Patrol”. Od początku jak się pojawił cieszy się sporą popularnością wśród dzieci z całego świata, natomiast różnorakie gadżety i zabawki z bohaterami tego serialu cały czas cieszą się bardzo dużą popularnością i należą do tych prezentów, po które wiele osób bardzo chętnie sięga.

Przyjaźń i empatia w kolorowankach „Psi Patrol”

Należy podkreślić, że to taka bajka, która jest pozytywnie przyjęta przez psychologów, rodziców i dzieci. Sukces jest tutaj oparty o kilka kwestii. Pierwsza sprawa to zwierzęta. Główna obsada bajki to bowiem Ryder – dziesięcioletni chłopiec i obok niego szóstka szczeniąt, które mają łączyć w sobie zaradność, słodkość i tym samym odpowiadają i dziewczynkom i chłopcom i są bardzo popularną obecnie propozycją.

Niemiecki owczarek Chase pełni funkcje policjanta i jest z jednej strony uroczym psiakiem a z drugiej reprezentuje zawód, który wykonywać chce wielu chłopców. Bajka bardzo dobrze zapada w pamięć dzieciom i chętnie do niej wracają.

Dla rodziców i specjalistów od psychologii istotne będzie również to jaki wydźwięk ma ta bajka, a co istotne ma ona uczyć dzieci jak ważne jest pomaganie innym oraz z jak trudnymi zadaniami muszą się stykać osoby, które realizują konkretne zawody – lekarze, strażacy, lotnicy, ratownicy – to właśnie te profesje są tam ukazane ale nie trzeba obawiać się o nadmiar akcji czy brutalne sceny – tego twórcy uniknęli.

Dlatego nie powinno być zaskoczenia, że również kolorowanki, które do tej bajki nawiązują tak szybko znikają z półek kioskowych. Na bazie serialu łatwo można wytłumaczyć dziecku jak działa otaczający je świat. Na pewno warto sięgnąć po tą bajkę i dziecku ją zaprezentować.

Kolorujący „Psi Patrol”

Powyżej znajdziecie dobrej jakości kolorowanki „Psi Patrol”, które projektowane są w taki sposób, by dziecko nie miało żadnych trudności, by z nich korzystać. Czytelność ilustracji, różne obrazki, które przedstawiają postacie, dzięki temu każdy znajdzie tam swoje ulubieńca.

Do tego możecie liczyć na to, że są one proponowane w przystępnych cenach, dlatego bez problemu będzie można je dziecku kupić. Kolorowanie dla dziecka będzie oczywiście doskonałą zabawą, ale to również świetna forma nauki kolorów zanim jeszcze dziecko pójdzie do zerówki czy do szkoły podstawowej.