Kolorowanki Minionki

Home : kolorowanki : Kolorowanki bajki : Kolorowanki Minionki

Minionki, charakterystyczne małe postaci kreskówkowe o wściekle żółtej kolorystyce, stały się ulubieńcami maluchów od momenty, kiedy w 2010 roku wszedł na ekran pierwszy film o ich przygodach, „Jak ukraść księżyc”.

Był to początek zalewu zabawkami, odzieżą i gadżetami z wizerunkiem najbardziej znanych minionków, Stuarta, Kevina i Boba. Dlatego też zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszymi kolorowankami z minionkami.

Jak dobrze być złym! Pokoloruj Minionki.

Niemal uniwersalnym motywem w bajkach dla dzieci jest to, że kibicujemy dobrym postaciom, które mierzą się ze złem. W przypadku minionków do czynienia mamy jednak ze złamaniem tego schematu, co jednak wcale nie prowadzi do złego. Minionki, czyli z angielskiego „mali pomocnicy”, to parodia typowej dla anglosaskiej narracji postaci pomocników, którymi zawsze otacza się czarny charakter.

Nasze małe minionki to przekochane, ale niestety niespecjalnie rozgarnięte postaci, których celem życia jest zostanie właśnie takimi pomocnikami. A że sługusów najbardziej potrzebują czarne charaktery… Minionki spotykamy po raz pierwszy w momencie, kiedy są pozostawieni sami sobie, nie mają komu służyć i w świat rusza ekspedycja mająca na celu odnaleźć jakiegokolwiek złoczyńcę, by mu służyć.

Działania minionków są przezabawne, ponieważ nie ma w nich ani grama agresji czy złej woli, a zamiast tego jest masa niekompetencji w próbach zadowolenia ich pana za wszelką cenę. Wszystkie niecne plany ich panów minionki są w stanie bardzo szybko przekształcić w coś dobrego.

Kolorowanki z minionkami dla wszystkich

Kolorowanki z minionkami z miejsca stały się bardzo popularne, ponieważ ich forma byłą idealnie dopasowana zwłaszcza do potrzeb i możliwości małych dzieci. Ich regularne, obłe kształty w połączeniu z jasko zdefiniowanymi kolorami pomagały dziecku w poznawaniu barw i ich wykorzystywaniu, a dla starszych dzieci były świetnym relaksem.

Wysoki poziom zestandaryzowania oraz stosunkowo niski poziom skomplikowania ilustracji stanowi znakomity sposób na wyciszenie dziecka, na przykład przed snem.

Kolorowanki z minionkami zawsze charakteryzuje też wysoka jakość wykonania, czytelność zaprezentowanych ilustracji oraz cena, którą rodzice mogą spokojnie zaakceptować.