Jak wybrać najlepsze kocyki dziane dla dzieci?

Home : Bez kategorii : Jak wybrać najlepsze kocyki dziane dla dzieci?
Jak wybrać najlepsze kocyki dziane dla dzieci?

Kocyk bawełniany będzie idealnym przykryciem dla Twojego dziecka! Dzięki miękkiej bawełnie i starannie dobranemu splotowi Twój maluszek nie odczuje. Pamiętaj, że oryginalne kocyki dziane dla dzieci posiadają certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Masz wtedy pewność, że do produkcji koca nie zostały wykorzystane środki chemiczne. Jednym z nich jest gwarancja bezpieczeństwa w postaci certyfikatu OEKO-TEX Standard100.

Najczęściej kocyki bawełniane są kupowane w kolorach brudnego różu dla dziewczynki i niebieskiego dla chłopca. Aby cieszyć się jak najdłużej świetnym wyglądem oraz idealną formą pierz kocyki dziane w pralce w temperaturze 30 stopni. Wirowanie nie jest wskazane, ale jeśli nie wyobrażasz sobie prania bez wirowania koniecznie ustaw pokrętło na maksymalnie 600 obrotów.

Do najchętniej kupowanych kocyków dzianych doradcy sprzedaży zaliczają kocyki z minky oraz kocyki bambusowe.

Te pierwsze podbiły serca maluchów dzięki swojej miękkości i elastyczności. To przemiły w dotyku koc polarowy, który składa się z włókien polarowych. Polar zyskał uznanie nie tylko maluchów i kochających matek, ale także wszystkich członków rodziny bez względu na wiek. Polar oddycha, bardzo szybko schnie i jest niezwykle elastyczny. Elastyczność przydaje się wtedy, gdy maluch rośnie, a koc może być nadal użytkowany przez kolejne miesiące. Dlaczego polar jest tak miły w dotyku? Przy użyciu najnowszych technologii stworzono włókna poliestrowe, które są zwyczajnie cieńsze w porównaniu z wełną czy bawełną.

Doradcy sprzedaży twierdzą, że w Polsce sprzedają się najlepiej koce wielokolorowe.

Warto wiedzieć, że dobrze użytkowany i zadbany kocyk minky cosycott będzie cieszył się świetnym wyglądem i nie straci swoich właściwości przez około trzy lata. Drogie mamy! Uważajcie na podróbki! Tańsze zamienniki posłużą wam jedynie kilka miesięcy, a po praniu stracą swoją miękkość i elastyczność. Otulacz w bardzo łatwy sposób układa się i dopasowuje do kształtów. Bez problemu ułożysz rożek uwielbiany przez dzieci